ترجمه فوری

در برخی مواقع به دلیل حساسیت بالای ترجمه و زمان محدود که کاربر دارد نیاز به ترجمه فوری و ترجمه ای بیش از زمان معمول پیدا می کند
معمولا ترجمه نامه ها و مکاتبات با شرکت ها و دانشگاه ها ترجمه های دانشگاهی ترجمه مقالات آی اس آی جهت پذیرش از ژورنالها و اکسبت گرفتن نیاز به زمان کوتاه تری نسبت به سایر خدمات ترجمه می باشد.

ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم!

ما در کافه ترجمه با ارایه سه نوع زمان تحویل مختلف جهت ترجمه بدون افت کیفی ترجمه این امکان را به کاربر می دهیم تا متناسب با زمان خود در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت ترجمه خود را سفارش دهدما با در اختیار داشتن بیش از 1000 مترجم متخصص این امکان را برای شما فراهم نموده ایم.

تحویل سفارش های ترجمه در 3 زمان عادی، نیمه فوری و فوری انجام می شود . در سفارشات فوری ترجمه تا 15000 کلمه در روز امکان پذیر می باشد.

در سفارشات با حجم بالا مثل ترجمه کتاب امکان تقسیم ترجمه بین مترجمین امکان پذیر می باشد که زمان تحویل ترجمه را بسیار پایین می آورد.

انجام سفارشات ترجمه سریع در تمام زمینه ها و تمام زبان های پشتیبانی شده توسط کافه ترجمه ارایه می شود.

در زمان اعلام پیش فاکتور اگر به زمانی سریعتر از زمان های اعلام شده احتیاج داشتید، کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما ( گفتگوی آنلاین- تلفن موسسه و یا شماره همراه) درخواست خود را اعلام نمایید.

ترجمه تخصصی فوری

ترجمه فوری نامه اداری

ترجمه فوری مقاله

ترجمه فوری کتاب

اهمیت ترجمه فوری : 

ما می دانیم که در ترجمه فوری مهمترین عامل زمان می باشد و این زمان برای شما بسیار با ارزش می باشد . کافه ترجمه با اعتماد به مترجمین حرفه ای خود تحویل به موقع ترجمه ها مخصوصا ترجمه فوری را ضمانت می کند پس با خیال راحت ترجمه فوری خود را ثبت نمایید.

 

برای ثبت سفارش ترجمه فوری خود همین الان ثبت نام کنید

ترجمه فوری

برای زمانی که وقت کافی نداری

تضمین کیفیت ترجمه

ارایه خدمات ترجمه فوری بدون افت کیفیت ترجمه

ترجمه فوری توسط چندین مترجم

امکان ترجمه یک متن توسط چندین مترجم بصورت یکپارچه

خدمات ترجمه فوری سازمانی

ارایه خدمات ترجمه فوری به سازمان ها، استارت آپ ها و شرکت ها بدون افزایش قیمت

ترجمه فوری

ارایه خدمات ترجمه فوری به 7 زبان

کافه ترجمه با استخدام برترین مترجمین به زبان ها انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، عربی، کردی، ترکی با بالاترین کیفیت ترجمه و سریع ترین زمان ممکن آماده همکاری با شما عزیزان می باشد

 

[yasr_overall_rating size=”small”][yasr_visitor_votes size=”small”]