دانشگاه فنی حرفه‌ای می‌تواند مشکل اشتغال کشور را حل کند

دانشگاه فنی حرفه‌ای می‌تواند مشکل اشتغال کشور را حل کند امتیازی ثبت نشده است

سرپرست دانشگاه فنی حرفه‌ای با اشاره به اینکه امروز مشکل بزرگ کشور اشتغال است، گفت: به دنبال سیستمی برای رفع این مشکل در دانشگاه فنی حرفه‌ای هستیم.
ناصر شمس، سرپرست دانشگاه فنی حرفه‌ای و رئیس اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی حرفه‌ای در اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی حرفه‌ای که در هتل المپیک در حال برگزاری است، گفت: فرصت بسیار خوبی است که امروز بتوانیم با مدیران دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای گفتگو داشته باشیم چرا که این دانشگاه در راستای دانشگاه نسل سوم حرکت می‌کند و نسل سوم دانشگاه‌ها باید کارآفرین باشد.
وی افزود: اعتقاد ما این است که باید شغل ایجاد کنیم و امروز کشور مشکل اشتغال دارد.
شمس در ادامه بیان داشت: رشد دانش و پژوهش در کشور به نسل دوم باز می‌گردد و کارآفرینی نسل سوم دانشگاه‌های ما می‌باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در مقاطع مختلف افراد بیکار به وفور یافت می‌شوند نگاه ما یک نگاه سیستمی است و به دنبال این هستیم که دانشگاه فنی حرفه‌ای بخش اعظمی از مشکل اشتغال در کشور را حل کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال شده توسط سینا فرخی اصل

او از نسل اول عکاسان موبایل ایرانی محسوب می‌شود و به طور ويژه در زمینه‌ی عکاسی خیابانی فعالیت می‌کند. دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه هنر است و به موسیقی راک علاقه‌ی زیادی دارد. دنبال کردن تغییر و تحولات دنیای تکنولوژی یکی از سرگرمی‌های اوست و فصل مشترک هنر و تکنولوژی را در عکاسی موبایل جستجو می‌کند.

اخبار مرتبط:

۰ دیدگاه برای دانشگاه فنی حرفه‌ای می‌تواند مشکل اشتغال کشور را حل کند ثبت شده است

برای ثبت دیدگاه خود باید وارد شوید

منوی سریع