سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود

سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود

رشته کتابداری

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از بازنگری سرفصل کارشناسی ارشد رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی خبر داد.

دکتر جمشید حاجتی با اعلام این خبر افزود: در نشست هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی برنامه ریزی جهت بازنگری سر فصل کارشناسی ارشد این رشته صورت گرفت.

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار داشت: با توجه به  انجام بازنگری سر فصل کارشناسی رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، در این نشست نیازهای گروه های آموزشی دارای مقطع کارشناسی مطرح و مباحث لازم تعیین شد.

حاجتی با بیان اینکه در این نشست مقرر شد مسئولیت برگزاری و برنامه ریزی در این خصوص به یکی از دانشگاهها واگذار شود گفت: بازنگری سر فصل کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی نیز مطرح شد و بر نامه ریزی در این خصوص انجام شد.

ترجمه رشته کتابداری

ترجمه رشته پزشکی 

ارسال شده توسط سینا فرخی اصل

او از نسل اول عکاسان موبایل ایرانی محسوب می‌شود و به طور ويژه در زمینه‌ی عکاسی خیابانی فعالیت می‌کند. دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه هنر است و به موسیقی راک علاقه‌ی زیادی دارد. دنبال کردن تغییر و تحولات دنیای تکنولوژی یکی از سرگرمی‌های اوست و فصل مشترک هنر و تکنولوژی را در عکاسی موبایل جستجو می‌کند.

۰ دیدگاه برای سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود ثبت شده است

برای ثبت دیدگاه خود باید وارد شوید

منوی سریع