سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود

سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود امتیازی ثبت نشده است

رشته کتابداری

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از بازنگری سرفصل کارشناسی ارشد رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی خبر داد.

دکتر جمشید حاجتی با اعلام این خبر افزود: در نشست هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی برنامه ریزی جهت بازنگری سر فصل کارشناسی ارشد این رشته صورت گرفت.

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی اظهار داشت: با توجه به  انجام بازنگری سر فصل کارشناسی رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، در این نشست نیازهای گروه های آموزشی دارای مقطع کارشناسی مطرح و مباحث لازم تعیین شد.

حاجتی با بیان اینکه در این نشست مقرر شد مسئولیت برگزاری و برنامه ریزی در این خصوص به یکی از دانشگاهها واگذار شود گفت: بازنگری سر فصل کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی نیز مطرح شد و بر نامه ریزی در این خصوص انجام شد.

ترجمه رشته کتابداری

ترجمه رشته پزشکی 

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال شده توسط سینا فرخی اصل

او از نسل اول عکاسان موبایل ایرانی محسوب می‌شود و به طور ويژه در زمینه‌ی عکاسی خیابانی فعالیت می‌کند. دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه هنر است و به موسیقی راک علاقه‌ی زیادی دارد. دنبال کردن تغییر و تحولات دنیای تکنولوژی یکی از سرگرمی‌های اوست و فصل مشترک هنر و تکنولوژی را در عکاسی موبایل جستجو می‌کند.

۰ دیدگاه برای سرفصل های رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی بازنگری می شود ثبت شده است

برای ثبت دیدگاه خود باید وارد شوید

منوی سریع