نخبه‌دزدی با وعده استخدام در چین؛

نخبه‌دزدی با وعده استخدام در چین؛ 5/5 (1)

مسئولان شرکت

با طراحی مسابقه‌ای به دنبال جذب دانشجویان برتر برق و کامپیوتر هستند!

مسئولان شرکت Huawei چین با وعده استخدام در این شرکت با طراحی مسابقه‌ای در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز به دنبال جذب دانشجویان برتر این رشته هستند.

مسئولان شرکت Huawei با طراحی مسابقه‌ای به دنبال جذب دانشجویان برتر برق و کامپیوتر هستند!

به گزارش خبرگزاری دانشجو، مسئولان شرکت Huawei چین با وعده استخدام در این شرکت با طراحی مسابقه ای در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز به دنبال جذب دانشجویان برتر این رشته هستند.

شرکت Huawei مسابقه‌ای طراحی تحت عنوان «ICT Skill competition» طراحی کرده که در این مسابقه همه دانشجویان مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر دانشگاه‌های برتر ایران را با تسهیلات ویژه در مسابقه با وعده استخدام در چین در شرکت Huawei شرکت می دهند.

در تک تک دانشکده‌های مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه‌های برتر ایران همایش می گذارند و کلی هم جایزه و گوشی رایگان به دانشجو‌یان می دهند تا نخبه‌های حوزه ICT ایران رو شناسایی مسئولان شرکت Huawei از چین اومدن و تک تک دانشکده‌های مهندسی برق و کامپیوتر ایران همایش میذارن و کلی پول خرج میکنن تا نخبه‌های حوزه ICT ایران را شناسایی و در کشور خود جذب کنند.

پوستر مسابقه ICT
پوستر مسابقه ICT

به این مطلب امتیاز دهید

خبر قبلی
کار تیمی چیست؟

ارسال شده توسط سینا فرخی اصل

او از نسل اول عکاسان موبایل ایرانی محسوب می‌شود و به طور ويژه در زمینه‌ی عکاسی خیابانی فعالیت می‌کند. دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه هنر است و به موسیقی راک علاقه‌ی زیادی دارد. دنبال کردن تغییر و تحولات دنیای تکنولوژی یکی از سرگرمی‌های اوست و فصل مشترک هنر و تکنولوژی را در عکاسی موبایل جستجو می‌کند.

۰ دیدگاه برای نخبه‌دزدی با وعده استخدام در چین؛ ثبت شده است

برای ثبت دیدگاه خود باید وارد شوید

منوی سریع