ترجمه مجموعه آثار ژول ورن در نمایشگاه کتاب تهران

ترجمه مجموعه آثار ژول ورن در نمایشگاه کتاب تهران امتیازی ثبت نشده است

معرفی کتاب های ترجمه شده: 

ترجمه مجموعه آثار ژول ورن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی  شد.

ژول ورن، نویسنده فرانسویی است که رمان‌های ماجراجویانه‌اش نام او را سر زبان‌ها انداخت. داستان‌های ژول ورن چه به لحاظ قصه‌گویی و محتوایی به گونه‌ای هستند که از کودک ۹ ساله تا بزرگسال ۹۰ ساله با آن ارتباط برقرار می کنند.

گروه انتشاراتی ققنوس،‌ بنا به اهمیت آثار ژول ورن،‌ تصمیم گرفت نسخه کاملی از مجموعه آثار این نویسنده را تهیه، ترجمه و منتشر کند تا همه مخاطبان به صورت منسجم با نخستین آثار ادبیات علمی – تخیلی جهان و پیشگویی های علمی این نویسنده بزرگ در قالب رمان‌ آشنا شوند.

«پنج هفته در بالن» با ترجمه حسین سلیمانی نژاد، «دورِ ماه» با ترجمه محمد نجابتی، «سفر به مرکز زمین» و «دور دنیا در هشتاد روز» با ترجمه فرزانه مهری عناوین کتاب های مجموعه ای هستند که ققنوس طی روزهای آتی به نمایشگاه خواهد آورد.

ثبت آنلاین ترجمه کتاب 

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال شده توسط سینا فرخی اصل

او از نسل اول عکاسان موبایل ایرانی محسوب می‌شود و به طور ويژه در زمینه‌ی عکاسی خیابانی فعالیت می‌کند. دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک از دانشگاه هنر است و به موسیقی راک علاقه‌ی زیادی دارد. دنبال کردن تغییر و تحولات دنیای تکنولوژی یکی از سرگرمی‌های اوست و فصل مشترک هنر و تکنولوژی را در عکاسی موبایل جستجو می‌کند.

اخبار مرتبط:

۰ دیدگاه برای ترجمه مجموعه آثار ژول ورن در نمایشگاه کتاب تهران ثبت شده است

برای ثبت دیدگاه خود باید وارد شوید

منوی سریع