تیمی از مترجمان متخصص در زبان های مختلف را گرد آوری کردیم و آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه را بنیاد نهاده​​    ‌ایم تا یک پل ارتباطی قابل اعتماد در بین شما و جامعه جهانی پدید آوریم. ما خود را به عنوان یک مؤسسه ترجمه صرف تعریف نکرده​​    ‌ایم، بلکه یک آژانس بومی سازی و ترجمه تخصصی متون و اسناد گوناگون را تأسیس کرده​​    ‌ایم. پس در راستای احقاق رسالت خود ایدههای ناب قابل توجهی را به صورت حرفهای پیاده کرده​​    ‌ایم که در ادامه برخی از آنها را بررسی میکنیم.
شهرت ما در کارفرما مداری زبان زد خاص و عام است، چون اساس فعالیت خود را نه فقط رضایت، بلکه لذت بردن کارفرما از همکاری با خود قرار داده​​    ‌ایم. ما برای احقاق این هدف در هر بخش از حوزه خدمات ترجمه چند نوآوری شایسته را در آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه پیاده کرده​​    ‌ایم:

 1. کارفرما میتواند از همکاری با مترجمان متخصصی که در آزمون علمی (بر اساس علم مطالعات ترجمه) ارزیابی و استخدام مترجم نمره قبولی را کسب کرده​​    ‌اند، بهره مند شود.
 2. کارفرما میتواند با استفاده از یکی از چند روش مختلف تعبیه شده ترجمه خود را به سادگی نوشیدن یک فنجان قهوه داغ ثبت کند؛ شما میتوانید ترجمه خود را هم از طریق سایت کافه ترجمه، و هم از طریق اپلیکیشنهای پیام رسان از قبیل تلگرام و واتس اپ ثبت کنید.
 3. کارفرما میتواند از طریق سیستم درون سایتی ما مترجم متخصص مورد نظر خود را انتخاب و مستقیماً با او در ارتباط و مکالمه باشد.
 4. کارفرما میتواند ترجمه متن یا اسناد خود را به صورت بخش به بخش دریافت و ارزیابی نماید.
 5. کارفرما میتواند از سیستم تضمین کیفیت سی روزه ترجمه تخصصی ما بهره مند شود.
 6. سیستم تضمین کیفیت کافه ترجمه تا زمان داوری مقاله از نویسندگان محترم مقالات ISI حمایت خواهد کرد.
 7. کارفرما میتواند از مزایای سیستم پیشنهاد هزینه و پرداخت ما که از استانداردی بهنگام، منصفانه و روش پرداخت دومرحلهای پیروی میکند، بهره مند شود.
 8. کارفرما میتواند با عضویت در کانال تلگرامی کافه ترجمه، ضمن اطلاع از آخرین اخبار مرتبط، از کدهای تخفیف ویژه ما نیز مطلع شده و از استفاده از آنها لذت ببرد.
 9. کارفرما میتواند از مزایای سیستم پشتیبانی 24 ساعته آژانس ترجمه تخصصی ما استفاده کند؛
 10. بسیاری از تسهیلات دیگری که تیم تخصصی ما برای شما تدارک دیده است.

ما به این ترتیب توانسته​​    ‌ایم فرآیند همکاری کارفرمایان با آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه را به یک همکاری لذت بخش تبدیل کنیم. شما میتوانید اطمینان داشته باشید که در هر مرحلهای از فرآیند انجام کار مورد حمایت همه جانبه تیم متخصص ما قرار دارید، چون ما ضمن ارائه خدمات ترجمه، تیم همکار و فراهم آورنده زمینه پیشرفت و احقاق آرزوهای علمی و تجاری شما را نیز در دسترس شما قرار داده​​    ‌ایم.
ما در کافه ترجمه میخواهیم هم جهان و دستاوردهای آن را به شما و هم شما و دستاوردهایتان را به جهان معرفی کنیم. بنابراین، ضمن درک اهمیت روزافزون زبان انگلیسی، سایر زبانهای مهم را نیز مد نظر قرار داده​​    ‌ایم؛ تیم ترجمه تخصصی ما 7 زبان، که مهمترین زبانهای مورد نیاز شهروندان ایرانی هستند، را پوشش میدهد. در این حوزه نیز ما از دیدگاهی واقعبینانه نیازهای شهروندان ایرانی را ارزیابی کرده و به آنها پاسخ داده​​    ‌ایم؛ یعنی هم زبانهای جهانی (آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی) و هم زبانهای منطقهای (عربی، ترکی، کردی) را مورد توجه خاص قرار داده​​    ‌ایم. ما به این صورت توانسته​​    ‌ایم تیم ترجمه تخصصی کافه ترجمه را به همکاری ضروری و مفید در اجرای اهداف و پاسخگویی به نیازهای شما در سطح منطقه و جهان تبدیل کنیم.
ما همچنین تیم ترجمه تخصصی خود را در بخشهای مختلف و بر اساس تخصص شخصی مترجمان سازماندهی کرده​​    ‌ایم. تخصصی بودن فن ترجمه در کافه ترجمه نهادینه شده است، پس هر مترجمی صرفاً در حوزه تخصصی خود فعالیت میکند. گستره خدمات کافه ترجمه، که هر بخش آن از مترجمان متخصص آن حوزه تشکیل شده، به قرار زیر است:

 1. ترجمه تخصصی دانشجویی و دانشگاهی (ترجمه مقالات عمومی و تخصصی، ترجمه مقالات ISI، ترجمه تخصصی کتاب و دیگر خدمات دانشگاهی)
 2. ترجمه تخصصی اسناد اداری و تجاری (ترجمه اسناد مالی، ترجمه اسناد تجاری، ترجمه مدارک تحصیلی، ترجمه متون حقوقی، ترجمه نامه و ترجمه هر سند یا مدرکی که نیاز دارید)
 3. ترجمه تخصصی وب سایت (ترجمه و تولید محتوای تخصصی، ترجمه اخبار، ترجمه اپلیکیشن، ترجمه ایمیل)
 4. ترجمه تخصصی فایلهای صوتی و تصویری (ترجمه فیلم، ترجمه سریال، ترجمه سمینارها، ترجمه فیلمهای آموزشی،ترجمه مستند، ترجمه کتابهای آموزشی و هرگونه فایل صوتی و تصویری دیگر)
 5. ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشور و تمام انواع خدمات ترجمه تخصصی دیگر

تیم مترجمان متخصص ما آماده همکاری با شما در تمام زمینههای دیگر ترجمه نیز است. قطعاً سابقه چند ساله درخشان ما اثبات میکند که آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه همواره مورد توجه خاص اشخاص و شرکتهایی است که به دنبال خدماتی تخصصی، قیمتی مقرون به صرفه، کیفیتی درجه یک، فرآیند انجام کار ساده، ترجمهای تضمین شده و … هستند. ما بخش “مشتریان چه میگویند؟” سایت را برای تسهیل و تسریع آشنایی کارفرمایان با آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه راه اندازی کرده​​    ‌ایم. شما در این بخش میتوانید نظرات دیگر کارفرمایان در مورد تجربه همکاری خود با ما را مشاهده کنید، و با اطمینان از انجام تمام جوانب کار به نحو احسن، بر روی لینک “هم اکنون در کافه ترجمه عضو شوید” کلیک نمایید. پس از انجام این مرحله اطمینان خاطر خواهید داشت که پل ارتباطی قابل اعتمادی را در بین خود و جامعه جهانی ایجاد کردهاید. آژانس ما به شما آسودگی خاطر میدهد که احساس اطمینان و اعتماد شما همراه با ادامه همکاری هر چه بیشتر تقویت خواهد شد.

صاحب امتیاز : سمانه نوروزی
شماره تماس مستقیم : 09192644383