ترجمه دانشجویی

آیا قصد شرکت در یک سمینار علمی را دارید؟ برای ترجمه منابع تحقیقاتی خود چاره‌ای اندیشیده اید؟ برای انجام تکالیف درسی تان از منابع خارجی چطور؟ شاید هم استاد ، ترجمه یک مقاله یا بخشی از کتاب را به شما محول کرده است. آیا زمان کافی برای ترجمه آن در اختیار خواهید داشت؟ پاسخ هریک از این سوالات ، انتخاب یک موسسه مترجمی معتبر با نیروهای زبده و خبره است تا در کوتاه ترین زمان نیاز شما دانش آموختگان عزیز را در زمینه ترجمه مقاله دانشجویی برطرف سازد.

بخش زیادی از سفارشات کافه ترجمه را « ترجمه دانشجویی » تشکیل می‌­دهد. این سفارشات شامل ترجمه تخصصی آنلاین ، تحقیق، جزوه، پایان نامه، کتاب و … است.

خُرسندیم که با ارائه بهترین نمونه کارها، تعداد بی شماری از دانشجویان سراسر کشور « کافه ترجمه » را به عنوان یک موسسه تخصصی قابل اعتماد به یکدیگر معرفی می نمایند.

ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی چیست؟

مطالعه، تحقیق، بررسی تغییر و تحولات علمی و ترجمه متون تخصصی مختلف از نیازهای اصلی قشر دانشجوست. نیاز به ترجمه به ویژه در دوران تحصیلات تکمیلی تر به اوج خود می­‌رسد. در این دوران دانشجو ضمن گذراندن واحدهای درسی، باید به فکر نگارش پایان نامه نیز باشد. همچنین، تقویت رزومه تحصیلی مستلزم انجام تحقیق و ترجمه کتاب های تخصصی و یا انتشار مقالات در مجله­ های معتبر جهانی است.

آژانس کافه ترجمه برای تأمین نیازهای دانشجویان عزیز، اقدام به راه اندازی بخش « ترجمه دانشجویی » با ویژگی های متمایز نموده است.

ترجمه آنلاین

ترجمه دانشجویی ارزان

ترجمه مقالات در زمان کوتاه

ترجمه انواع مقالات علمی

انتظارات دانشجویان از کافه ترجمه

دغدغه­ های دانشجویان در هنگام ترجمه متون مختلف، متفاوت است. اما در کل سه انتظار مشترک در میان کلیه کارهای دانشجویی عمومیت دارد:

  1. هزینه ترجمه معقول یا حتی ارزان باشد.
  2. کیفیت ترجمه دانشجویی بالا باشد و معادل یابی واژگان تخصصی صحیح انجام شود.
  3. سرعت ترجمه زیاد باشد و متون به موقع تحویل داده شود.

کافه ترجمه چگونه به انتظارات دانشجویان پاسخ داده است؟

یکی از وظایف این موسسه انطباق نیازها و انتظارات دانشجویان با فضای کسب و کار مترجمان است. شاید دانشجوی کارفرما درک مناسبی از فضای کسب و کار مترجمان نداشته باشد. پس به طریق زیر عمل کردیم تا هم انتظارات دانشجویان و هم انتظارات مترجمین گرامی را برآورده سازیم:

هزینه ترجمه دانشجویی

یکی از مهم ترین خواسته های یک دانشجو، ارزان بودن ترجمه است. دانشجو برای این خواسته خود چند دلیل دارد:

1) بودجه کافی موجود نیست.
2) ترجمه متن یک تکلیف درسی است، پس تمایلی به صرف هزینه زیادی برای آن ندارد.
3) تعداد و حجم متون زیاد است، اما هزینه بالا اصلاً برای دانشجو مقرون به صرفه نیست.

حال با توجه به انتظارات مترجم از به صرفه شدن کار خود، چاره کار را در طبقه بندی ترجمه ها یافته‌ایم! برای این منظور از فرمول ترجمه­‌های عادی، نیمه فوری و فوری استفاده می نماییم.

دلیل انتخاب این فرمول، قربانی نکردن کیفیت ترجمه است. مترجمان کافه ترجمه در هر صورت متنی با کیفیت عالی و تضمین شده به شما تحویل می­‌دهند. اما اگر می­‌خواهید هزینه سفارش­تان در ارزان‌­ترین حالت ممکن باشد، کافیست چند روز زودتر اقدام کنید!

برای اطلاع از هزینه­ ها به بخش قیمت ترجمه مراجعه کنید.

ما کدهای تخفیف ویژه‌­ای را برای اعضای شبکه­‌های اجتماعی خود در نظر گرفته ­ایم. پس با عضویت در کانال تلگرام ما به سادگی از کدهای تخفیف بسیاری استفاده نمایید. همچنین می­‌توانید از گزینه پرداخت دو مرحله­ ای استفاده کنید. به این صورت هیچ فشار مالی به شما وارد نخواهد شد.

ترجمه دانشجویی

کیفیت ترجمه دانشجویی

یکی دیگر از نکات قابل توجه در این مقوله ، تخصصی بودن و کیفیت بالای ترجمه است. ترجمه تخصصی دانشجویی یا برای حضور در سمینارها، انتشار در مجلات و … است یا در ساده ­ترین حالت، برای ارائه کلاسی. پس صحت ترجمه واژگان تخصصی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. استخدام مترجمین خبره ، کارآزموده و متخصص در رشته مترجمی خود ، نگرانی شما را از بابت اُفت کیفیت ترجمه آسوده می نماید!

تسهیلات ویژه برای دانشجویان گرامی

  • نمونه ترجمه رایگان

برای آشنایی کارفرما با کیفیت عالی ترجمه مترجمین، گزینه « ارسال نمونه ترجمه رایگان » فعال گردیده است.

  • تضمین کیفیت ترجمه

این مجموعه کیفیت ترجمه شما را تا 30 روز تضمین می­‌نماید. در این مدت امکان ویرایش متن ترجمه وجود خواهد داشت.

  • انتخاب شخص مترجم

کارفرمایان محترم می­‌توانند مترجم مورد نظر خود را شخصاً انتخاب کنند. همچنین کارفرمایانی که تجربه موفق همکاری با یکی از مترجمین ما را دارند، می­‌توانند مجدداٌ همان مترجم را برگزینند.

  • ارتباط با مترجم

شما به سادگی می‌­توانید از طریق سیستم پشتیبانی، تیکتینگ و پیام رسان داخلی سایت با مترجم در ارتباط باشید و نکات موردنظر خود را با وی در میان بگذارید.

سرعت ترجمه دانشجویی

برای ترجمه مقالات دانشجویی نمی توان بازه زمانی زیادی را در نظر گرفت، زیرا دانشجو فرصت کافی برای ارائه مطالب درسی خود به استاد یا … را ندارد. از این رو باید در کمترین زمان ترجمه مقالات انجام پذیرد. البته توصیه می شود که دانشجویان عزیز نیز با مترجمان این موسسه همکاری نمایند و متون خود را سریعتر تحویل مترجم نمایند.

 

از تحویل به موقع ترجمه دانشجویی خود مطمئن باشید!

ما به ازای هر 24 ساعت تأخیر در ارسال سفارشات ترجمه ، 10 درصد از مبلغ کل سفارش را به عنوان خسارت پرداخت خواهیم کرد. پس تأخیری در کار نخواهد بود!

از دیگر خدمات این موسسه: