اپلیکیشن پیام مشاور، همزمان با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران ، دیروز ۱۶ مهر ۹۶ رونمایی شد.

همزمان با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه مهر دانشگاه تهران ویژه پایش سلامت جسم و روان دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۶ این دانشگاه و آشنایی با خدمات، برنامه‌ها و توانمندی‌های معاونت‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و انجام پایش سلامت جسم و روان و معرفی تشکل‌های دانشجویی در روز ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۶، اپلیکیشن نشریه ماهنامه بهداشت روانی پیام مشاور منتشر و در اختیار دانشجویان و علاقمندان قرار گرفت.

نشریه پیام مشاور با هدف ارتقاء دانش بهداشت روانی دانشجویان و جوانان از سال ۱۳۸۰ تا کنون به طور منظم و بدون وقفه توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران منتشر و با حمایت دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم در تیراژ بالا در اختیار تمام دانشگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.

در این رابطه و با توجه به دسترسی دانشجویان عزیز سراسر کشور به اینترنت و گوشی‌های هوشمند امکان استفاده از این اپلیکیشن که در مرحله اول تحت سیستم عامل اندروید منتشر شده است فراهم شده است علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز مشاوره دانشگاه تهران اقدام به نصب این برنامه کنند.

البته نسخه IOS آن نیز آماده شده است که به دلیل مشکل در بارگزاری نرم افزارهای فارسی زبان در اپ استور امکان انتشار در حال حاضر را ندارد و به زودی پس از حل مشکل منتشر خواهد شد.

از قابلیت‌های منحصر به فرد این برنامه امکان گوش دادن به مقالات هر شماره از مجله به صورت مجزا است و همچنین به دلیل دسته بندی بودن مقالات دانشجویان می‌توانند دسته خاصی از مقالات را پیگیری (Follow)‌کنند.