ترجمه نامه های اداری، ترجمه اسناد تجاری

ترجمه نامه ،ترجمه ایمیل،ترجمه اسناد مالی و تجاری

آیا قصد دارید با شرکت‌ها و مؤسسات سایر کشورهای جهان در ارتباط باشید؟ آیا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید؟ یا اینکه می‌خواهید برای تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور اقدام کنید؟

در هر صورت، یکی از نیازهای اساسی شما ترجمه نامه، ایمیل‌ها، اسناد مالی و تجاری و مدارک مربوطه خواهد بود.

در جهان امروز انواع مراودات تجاری، دانشگاهی و اداری به طور روزافزونی در حال افزایش است. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. به شیوه‌ای که ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری به یکی از الزامات صاحبان کسب و کار، شرکت‌های دولتی و خصوصی، سازمان‌ها و اشخاص پیگیر مهاجرت یا تحصیل در خارج از کشور تبدیل شده است. این نوع از ترجمه می‌تواند با اهداف مختلفی از قبیل مهاجرت، پیدا کردن شغل، پذیرش در دانشگاه، مراودات تجاری و … انجام پذیرد.

بنابراین، می‌توان گفت که ضرورت ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری برای شرکت‌ها و سازمان‌های دارای مراودات بین المللی و اشخاص در شرف مهاجرت یا دانشجویان بین المللی، امری آشکار است.

اما همانطور که به نظر می‌رسد، این بخش از فعالیت ما در کافه ترجمه را می‌توان به دو بخش اصلی قابل تقسیم دانست:

 1. بخش تجاری، که مربوط به امور شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی فعال در سطح بین المللی است.
 2. بخش مهاجرتی، که بر امور مربوط به افراد پیگیر مهاجرت (از قبیل مهاجرت شغلی) و تحصیل در خارج از کشور دلالت می‌کند.

ترجمه اسناد تجاری

ترجمه اسناد اداری

ترجمه نامه

ترجمه ایمیل

خدمات ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری

امروزه اقتصاد بعدی جهانی به خود گرفته است. به همین دلیل، صحت ترجمه هر سند مربوط به مراودات بین المللی از اهمیت خاصی برخوردار است. در ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری مترجم باید تسلط کافی بر واژگان تخصصی حسابداری و مالی بین المللی داشته باشد. بنابراین، انتخاب مترجم متخصص باید هم یکی از دغدغه‌های شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی باشد. ما آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه را به همین دلیل تأسیس کردیم: رفع نگرانی اقشار مختلف جامعه در مورد ترجمه تخصصی.

ترجمه نامه و ایمیل

امروزه درصد قابل توجهی از نامه نگاری‌ها به شکل ایمیل صورت می‌گیرد. می‌توان گفت که، در سطح اداری و تجاری، دیگر نامه‌های قدیمی کاغذی کاربرد چندانی ندارند. به همین دلیل یکی از مرسوم‌ترین سفارشات این حوزه، ترجمه ایمیل است. البته باید در نظر داشت که نامه نگاری اداری اصول خاص خود را دارد. همچنین نباید فراموش کرد که شروع نامه، محتوای کلام و تقاضا، تشکر و پایان بخشیدن به نامه از اصول خاصی پیروی می‌کند که در فرهنگ‌های مختلف، متفاوت است. بنابراین، در ترجمه نامه و ایمیل به یک کارشناس مکاتبات اداری نیاز خواهید داشت. کارشناسانی که تعدادی از آنها در حال همکاری کافه ترجمه هستند.

 ترجمه اسناد مالی و تجاری

حساسیت بالای ترجمه اسناد مالی و تجاری بر متخصصان فن پوشیده نیست. در اینجا تنها ترجمه روان و صحیح مد نظر نیست، بلکه ترجمه باید چهره تخصصی شما را به شرکای تجاری‌تان نشان دهد. این امر نیز بدون ترجمه‌ای بر اساس اصول تخصصی امکان پذیر نخواهد بود.

برای مثال، نیاز سازمان‌ها و شرکت‌های بین المللی به ترجمه می‌تواند شامل موارد زیر شود:

 • گزارش‌های تجاری، بیانیه‌های عمومی، صورت‌های مالی
 • طرح‌ها و پیشنهادهای قیمت گذاری، ترازنامه بودجه گذاری
 • گزارش‌های سالانه، برگه‌های تراز مالی، تحلیل‌های مالی
 • اسناد و برگه‌های دریافتنی‌ها و پرداختنی‌ها، صورت‌های سود و زیان
 • برگه‌های سهام و اسناد مالی، بیانیه‌های عایدات انباشته

ما در کافه ترجمه با مترجمان متخصص و باسابقه حوزه اقتصاد و حسابداری مشغول همکاری هستیم. پس با انتخاب کافه ترجمه در واقع ارتباط بین خود و مترجمان مطرح این حوزه را استحکام بخشیده‌اید.

سابقه کاری و سال‌ها فعالیت ما در این زمینه اثبات می‌کند که برای ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری خود تنها به یک همکار نیاز دارید: کافه ترجمه. ما در کافه ترجمه با استخدام بیش از 1000 مترجم متخصص ترجمه‌ای حرفه‌ای و با کیفیت جهانی را به شما ارائه خواهیم داد.

خدمات ترجمه نامه، ایمیل، مدارک شخصی و تحصیلی

ترجمه ایمیل‌هایی که افراد جویای کار و تحصیل در خارج از کشور دریافت می‌کنند، دارای اهمیت است. اگر نقصی در ترجمه صورت گیرد، احتمال دردسر آفرینی برای فرد وجود خواهد داشت. برای مثال، تصور کنید که در ترجمه ایمیلی که درباره مدارک مورد نیاز (چه به عنوان دانشجو یا جویای کار) دریافت کرده‌اید، اشتباهی صورت گیرد. در نتیجه این اشتباه احتمالاً مدارک را ناقص یا نادرست ارسال خواهید کرد. پس لازم است دقتی مضاعف در انتخاب مترجم متخصص خود به خرج دهید.

از سوی دیگر، مدارک تحصیلی، مدارک شغلی، رزومه‌های تحصیلی و کاری و … نیز نیازمند ترجمه تخصصی هستند. البته جمعی از افراد ترجیح می‌دهند که به دارالترجمه‌های رسمی سطح شهرها مراجعه کنند. اما اگر همین افراد در اینترنت جستجو کنند، قطعاً نظر خود را تغییر خواهند داد. چون در کافه ترجمه تمامی امکانات موجود در دارالترجمه‌ها با قیمت پایین‌تر و کیفیت بالاتری فراهم شده است. ما حساسیت کار شما را درک می‌کنیم! به همین دلیل مترجمان خود را از میان خبرگان فن انتخاب کرده‌ایم و کافه ترجمه را به مکانی ایده آل برای شما تبدیل نموده‌ایم.

کافه ترجمه در جایگاهی قرار دارد که خدمات ترجمه نامه، ایمیل، اسناد مالی و تجاری را به صورت کاملاً تخصصی ارائه دهد. ما دارای سال‌ها سابقه فعالیت و همکاری موفق با شرکت‌های دولتی و خصوصی هستیم. همین سابقه درخشان در زمینه ترجمه مالی و مستندسازی صنفی نیز برای اطمینان از کیفیت کار ما بسنده می‌نمایاند.

تیم ترجمه مالی کافه ترجمه از مترجمین و حسابداران متخصص تشکیل شده است. پس، می‌توانید اطمینان داشته باشید که نسخه‌ای بومی سازی شده از اسناد مالی و مدارک خود را تحویل خواهید گرفت. چون تیم ما ضمن ترجمه و بررسی گزارش‌ها و اسناد، می‌توانند نتیجه کار را در قالب‌های تجاری مرسوم، از جمله SPSS، MS Money، اکسل و … و همچنین نرم افزارهای فارسی هلو یا سپیدار، به شما تحویل دهند.

ما در کافه ترجمه همچنین تسهیلات ویژه‌ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ایم، که در اینجا برخی از آنها را معرفی می‌کنیم:

 • گارانتی زمان تحویل سفارشات

 • نمونه ترجمه رایگان

 • گارانتی کیفیت ترجمه

 • امکان انتخاب مترجم

 • ارتباط مستقیم با مترجم

بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده کار ترجمه نامه، ایمیل، اسنادی مالی و تجاری و مدارک خود را به آژانس ترجمه تخصصی کافه ترجمه بسپارید. ما نه فقط کار شما را در اختیار خبرگان امر قرار می‌دهیم، بلکه همکاری شما با خود را به امری لذت بخش تبدیل کرده‌ایم.

ارایه خدمات ترجمه بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی، در هر ساعت از شبانه روز با شما هستیم